



Бағасын нақтылаңыз
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Ұзындығы | 300 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі, мм | 15 |
| Ұзындығы, мм | 300 |
| Материал | Мырышталған болат |
| Үлгі/орындау | DIN-рейка (профильмен) 35/15 мм |
| Перфорация | Иә |
| Профиль | ОМЕГА, 35 х 15 мм |
| Тесіктің ортасынан қашықтығы, мм | 25 |
| Материалдың қалыңдығы, мм | 1.5 |
| Қалыңдығы (мм) | 1.5 |
| Саңылаудың (тесіктің) пішіні | Бойлық ойық |