


Бағасын нақтылаңыз
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Биіктігі, мм | 7.5 |
| Ұзындығы | 2000 мм |
| Ұзындығы, мм | 2000 |
| Материал | Мыс |
| Үлгі/орындау | DIN-рейка (профильмен) 35/7,5 мм |
| Перфорация | Жоқ |
| Профиль | ОМЕГА, 35 х 7,5 мм |
| Материалдың қалыңдығы, мм | 1 |
| Қалыңдығы (мм) | 1 |
| Саңылаудың (тесіктің) пішіні | Жоқ (жоқ) |