
Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ДКС |
| Корпус түрі | Серверлік шкаф |
| Құрылыс | Жиналмалы-жиылмалы |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 600 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Материал | Болат |
| Түсі | RAL 7035 (ашық сұр) |
| Ені, мм | 600 |
| Биіктігі | 12U |
| Тереңдігі, мм | 400 |
| Қондырғының, жабдықтың ені (монтаждық тіректер арасындағы қашықтық) | 19 дюйм (482,6 мм) |
| Бүйір қабырғасымен | Жоқ |
| Биіктіктегі модульдер (U-бірліктер) саны | 12 |
| Алдыңғы есікпен | Иә |
| Биіктігі, мм | 600 |
| Өнім түрі | Тереңдігі 400 мм шкаф |
| Алдыңғы есіктің түрі | Тұтас есік |
| Бетті әрлеу | Ұнтақпен қапталған |
| Құрастырмалы-жиналмалы | Жоқ |
| Монтаждау деңгейі | Алдыңғы жағы |
| Жерге тұйықтаумен | Иә |
| Төбелік панельмен | Иә |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Есіктер саны | 1 |
| Шкафтың түрі | Аспалы |
| Профильдік бағыттағыштың түрі | Л-тәрізді |
| Желдету қондырғысының түрі | Жоқ (жоқ) |