Бағасын нақтылаңыз
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Биіктігі | 40 мм |
| Қос ұштықта қимасы бірдей екі өткізгіш | 0,5 мм2 |
| Ұзындығы | 16 мм |
| Оқшаулауды алып тастау ұзындығы | 8-10 мм |
| Полюстер саны | 1 |
| Қосылу нүктелерінің саны | 1 |
| Қатарлар саны | 1 |
| Максималды қима | 4 мм2 |
| Максималды ток | 24 A |
| Корпус материалы | PA |
| Үлгі/орындау | Істік кірістіру |
| Номин, кернеу, В | 500 |
| Номин, ток In, А | 24 |
| Номиналды импульстік кернеу | 6 шаршы метр |
| Номиналды қима | 2,5 мм2 |
| Жалпы полюстер саны (жерге тұйықтаусыз) | 1 |
| Құрастырмалар үшін жарамды (жинақтық) | Иә |
| Құрастырудағы ереже | Сол жақ |
| Көп сымды (иілгіш) сымның көлденең қимасы, мм2 | 0,14,,,2,5 |
| Бір сымды (қатты) сымның көлденең қимасы, мм2 | 0,14,,,4 |
| Ұштығы жоқ биязы сымды қосқыштың көлденең қимасы, мм2 | 0,14,,,2,5 |
| Ұштығы бар биязы сымды қосқыштың көлденең қимасы, мм2 | 0,14,,,2,5 |
| Бұрауыштың өлшемі | 0,6 × 3,5 |
| Қосылатын өткізгіштің қимасы, мм2 | 2,5,,,2,5 |
| Ластану дәрежесі | 3 |
| Қысқыш түрі | Push-in |
| Қосылу түрі | Серіппелі қысқышпен жалғау |
| Өнім түрі | Терминал |
| Терминал функциясы | Қондырмалы |
| Ені | 5,2 мм |
| Ұяшықтың ені/өлшемі, мм | 5.2 |