Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі | |
|---|---|
| Ені | 6.2 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| PEN функциясымен пайдалануға болады | Иә |
| Биіктігі (мин, орнатудың ықтимал биіктігінде), мм | 36.9 |
| Қос ұштықта қимасы бірдей екі өткізгіш | 0,5−1 мм2 |
| Оқшаулауды алып тастау ұзындығы | 10-12 мм |
| Ұзындығы, мм | 67 |
| Оқшаулағыштардың, согл материалының тұтанғыштық сыныбы UL94 | V0 |
| 1 деңгейге қысқыштар саны | 3 |
| Қосылу нүктелерінің саны | 3 |
| Деңгейлер саны | 1 |
| Қатарлар саны | 1 |
| Максималды қима | 6 мм2 |
| Корпустың оқшаулау материалы | Термопластикалық |
| Корпус материалы | PA |
| Номиналды импульстік кернеу | 8 шаршы метр |
| Номиналды қима | 4 мм2 |
| Қосылу позициясы | Жоғарыдан |
| Көп сымды (иілгіш) сымның көлденең қимасы, мм2 | 0,2 ,,,4 |
| Бір сымды (қатты) сымның көлденең қимасы, мм2 | 0,2 ,,,6 |
| Ұштығы жоқ биязы сымды қосқыштың көлденең қимасы, мм2 | 0,2 ,,,4 |
| Ұштығы бар биязы сымды қосқыштың көлденең қимасы, мм2 | 0,25,,,4 |
| Жұмыс температурасы, °C | -40,,,105 |
| Бұрауыштың өлшемі | 0,6 × 3,5 |
| Монтаждау тәсілі | DIN-рейка (профильмен) 35 мм |
| Ластану дәрежесі | 3 |
| Қысқыш түрі | Push-in |
| Өнім түрі | Терминал |
| Электрич түрі, қосылыстар 1 | Серіппелі қысқышпен жалғау |
| Электр түрі, қосылыстар 2 | Серіппелі қысқышпен жалғау |
| Соңғы тақтайша қажет | Иә |
| Терминал функциясы | Жерге тұйықтау |
| Түсі | Сары-жасыл |
| Ұяшықтың ені/өлшемі, мм | 6.2 |