Бағасын нақтылаңыз
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 29.2 мм |
| Ұзындығы | 48.7 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Шертілетін | Иә |
| Оқшаулағыштардың, согл материалының тұтанғыштық сыныбы UL94 | V0 |
| Бөлгіш (аралық пластина) | Жоқ |
| Аксессуар түрі | Шеткі оқшаулағыш |
| Өнім түрі | Аксессуар |
| Қалыңдығы (мм) | 2.2 |
| Соңғы қақпақ (соңғы тақтайша) | Иә |
| Түсі | Сұр |
| Ені | 2,2 мм |