Бағасын нақтылаңыз
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Биіктігі | 55 мм |
| Ұзындығы | 23 мм |
| Оқшаулағыштардың, согл материалының жанбайтындылық сыныбы UL94 | V0 |
| Материал | ӨА |
| Номиналды кернеу | 12-30 жылы |
| Номиналды ток | 6,3 А |
| Монтаждау тәсілі | Жабыстырылған |
| Аксессуар түрі | Сақтандырғыш ұстағыш |
| Қосылу түрі | Серіппелі қысқышпен жалғау |
| Өнім түрі | Аксессуар |
| Түсі | Қара |
| Ені | 6,5 мм |
| Ұяшықтың ені/өлшемі, мм | 6.5 |