Бағасын нақтылаңыз
| Размеры | |
|---|---|
| Биіктігі | 78.3 мм |
| Ұзындығы | 92.5 мм |
| Ені | 2 мм |
| Негізгі | |
| Түсі | Сұр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Шертілетін | Иә |
| Оқшаулағыштардың, согл материалының тұтанғыштық сыныбы UL94 | V0 |
| Оқшаулағыштардың, согл материалының жанбайтындылық сыныбы UL94 | V0 |
| Материал | ӨА |
| Бөлгіш (аралық пластина) | Иә |
| Аксессуар түрі | Профиль ұстаушысы |
| Өнім түрі | Аксессуар |
| Қалыңдығы (мм) | 2.2 |
| Соңғы қақпақ (соңғы тақтайша) | Жоқ |