Бағасын нақтылаңыз
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| IP, IK | IP55, IK08 |
| Сыртқы күштің әсері | 1 м биіктіктен құлау және салмағы 2 т автомобильді қағып кету |
| Төзімді кернеу | 2500В айнымалы ток 1 мин |
| Ұзындығы | 5000 ± 100 мм |
| Кабельдің ұзындығы, м | 5 |
| Оқшаулау кедергісі | >1000МΩ (тұрақты ток 500В) |
| Отқа төзімділік сыныбы | Термопластикалық, отқа төзімді, UL94 V-0 класы |
| Істік материалы | Мыс қорытпасы, күмістеу |
| Механикалық тұрақтылық | Жүктемесіз қосу/өшіру > 10000 рет |
| Номин, кернеу, В | 250 |
| Номин, ток, А | 32 |
| Номиналды ток | 32А |
| Жұмыс температурасы | -30°С~+50°С |
| Жұмыс кернеуі | айнымалы ток 440 В |
| Зарядтау режимі | 3-режим |
| Сертификаттау | TUV, CQC, RoHS |
| Кабельдің сипаттамасы | H07BZ5-F 5*6mm²+2*0,5mm² |
| Инфрақұрылым жағынан ажыратқыш түрі | 2 тип |
| Автокөлік жағынан түрі | GB AC |
| Ток түрі | Айнымалы (ауыспалы) 3 фазалы |
| Сигнал тогы | 2 А, 30 В |