Бағасын нақтылаңыз
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| ОӘК-орындау (электромагниттік үйлесімділік) | Жоқ |
| Алмалы-салмалы желдеткіш (жылжымалы) | Иә |
| Сүзгісіз ауа ағыны | 1650 м3/сағ |
| Сүзгісі бар ауа ағыны | 1250 м3/сағ |
| Қабырғаға орнатылады | Жоқ |
| Биіктігі, мм | 135 |
| Тереңдігі, мм | 400 |
| Ылғалдылық диапазоны | 75% -дан артық емес (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | –25,,,+55 ˚C |
| Сақтау температурасының диапазоны | –40,,,+70 ˚C |
| Стандартты сүзгіні тазалау сыныбы | G4 |
| Желдеткіштер саны | 1 |
| Материал | АБС–пластик |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Номиналды қуат | 200 Вт |
| Номиналды қуаты, Вт | 200 |
| Номиналды кернеу | 115 В айнымалы ток, 1 ф, 50/60 Гц |
| Номиналды жұмыс тогы | 1,8 А |
| Ауаның көлемдік шығыны, арнасыз беру, м3/сағ | 1250 |
| 19 дюймдік (482,6 мм) тірекке орнату үшін қолайлы | Жоқ |
| Өзгерістер кезіндегі жұмыс кернеуі, жиілігі 50 Гц ток, В | 115,,,115 |
| Өзгерістер кезіндегі жұмыс кернеуі, жиілігі 60 Гц ток, В | 115,,,115 |
| Өлшемдері (Ш х Х Г) | 400 х 130 х 400 мм |
| Ойық өлшемдері (Ш х В) | 258 х 258 мм |
| Қорғаныш плафонмен/қақпақпен | Иә |
| Сүзгімен бірге | Иә |
| Монтаждау тәсілі | Төбелік |
| Істен шығудың орташа атқарымы | 50000 сағ |
| IP қорғау дәрежесі | IP55 |
| Стандартты жабдықтаудағы қорғау дәрежесі | сүзгісіз: IP22, сүзгісіз: IP55 |
| Кернеу түрі | AC (өзгерістер,) |
| Өнім түрі | Желдеткіш |
| Шу деңгейі | 74 дБ(А) |
| Шу деңгейі (шу эмиссиясы), дБ(А) | 74 |
| Шкафтың жоғарғы қақпағына орнатылады | Иә |
| Түсі | RAL 7035, ашық сұр |
| Айналымдық | Жоқ |
| Ені, мм | 400 |