Бағасын нақтылаңыз
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| ОӘК-орындау (электромагниттік үйлесімділік) | Иә |
| Алмалы-салмалы желдеткіш (жылжымалы) | Жоқ |
| Сүзгісіз ауа ағыны | 84 м3/сағ |
| Сүзгісі бар ауа ағыны | 30 м3/сағ |
| Қабырғаға орнатылады | Иә |
| Биіктігі, мм | 72.5 |
| Тереңдігі, мм | 120 |
| Ылғалдылық диапазоны | 90% -дан артық емес (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | –25,,,+65 ˚C |
| Сақтау температурасының диапазоны | –40,,,+70 ˚C |
| Стандартты сүзгіні тазалау сыныбы | G4 |
| Сүзгіш тордың коды | R5MCF12 |
| Желдеткіштер саны | 1 |
| Материал | АБС–пластик |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Номиналды қуат | 4,8 Вт |
| Номиналды қуаты, Вт | 4.8 |
| Номиналды кернеу | 12В, тұрақты ток |
| Номиналды жұмыс тогы | 0,4 А |
| Ауаның көлемдік шығыны, арнасыз беру, м3/сағ | 30 |
| 19 дюймдік (482,6 мм) тірекке орнату үшін қолайлы | Жоқ |
| Тұрақты токтың жұмыс кернеуі, В | 12,,,12 |
| Өлшемдері (Ш х Х Г) | 120 x 120 x 72,5 мм |
| Ойық өлшемдері (Ш х В) | 93 х 93 мм |
| Қорғаныш плафонмен/қақпақпен | Иә |
| Сүзгімен бірге | Иә |
| Желдеткіштің айналу жылдамдығы | 4200 айн/мин, |
| Монтаждау тәсілі | Қабырғалық |
| Істен шығудың орташа атқарымы | 50000 сағ |
| IP қорғау дәрежесі | IP54 |
| Стандартты жабдықтаудағы қорғау дәрежесі | IP54 |
| Кернеу түрі | Тұрақты ток (тұрақты) |
| Өнім түрі | Желдеткіш |
| Өлшем | 120 х 120 мм |
| Шу деңгейі | 30 дБ(А) |
| Шу деңгейі (шу эмиссиясы), дБ(А) | 30 |
| Шкафтың жоғарғы қақпағына орнатылады | Жоқ |
| Түсі | RAL 7035, ашық сұр |
| Айналымдық | Жоқ |
| Ені, мм | 120 |
| ЭМЖ орындау | Иә |