Бағасын нақтылаңыз
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| ОӘК-орындау (электромагниттік үйлесімділік) | Иә |
| Алмалы-салмалы желдеткіш (жылжымалы) | Жоқ |
| Сүзгісіз ауа ағыны | 272 м3/сағ |
| Сүзгісі бар ауа ағыны | 200 м3/сағ |
| Қабырғаға орнатылады | Иә |
| Биіктігі, мм | 85.5 |
| Тереңдігі, мм | 255 |
| Ылғалдылық диапазоны | 90% -дан артық емес (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | –25,,,+65 ˚C |
| Сақтау температурасының диапазоны | –40,,,+70 ˚C |
| Стандартты сүзгіні тазалау сыныбы | G4 |
| Сүзгіш тордың коды | R5MCF25 |
| Желдеткіштер саны | 1 |
| Материал | АБС–пластик |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Номиналды қуат | 26 Вт |
| Номиналды қуаты, Вт | 26 |
| Номиналды кернеу | 115&230 В айнымалы ток, 1 ф, 50/60 Гц |
| Номиналды жұмыс тогы | 0,43/0,22 А |
| Ауаның көлемдік шығыны, арнасыз беру, м3/сағ | 200 |
| 19 дюймдік (482,6 мм) тірекке орнату үшін қолайлы | Жоқ |
| Өзгерістер кезіндегі жұмыс кернеуі, жиілігі 50 Гц ток, В | 115,,,230 |
| Өзгерістер кезіндегі жұмыс кернеуі, жиілігі 60 Гц ток, В | 115,,,230 |
| Өлшемдері (Ш х Х Г) | 255 x 255 x 85,5 мм |
| Ойық өлшемдері (Ш х В) | 230 х 230 мм |
| Қорғаныш плафонмен/қақпақпен | Иә |
| Сүзгімен бірге | Иә |
| Желдеткіштің айналу жылдамдығы | 2600 айн/мин, |
| Монтаждау тәсілі | Қабырғалық |
| Істен шығудың орташа атқарымы | 50000 сағ |
| IP қорғау дәрежесі | IP54 |
| Стандартты жабдықтаудағы қорғау дәрежесі | IP54 |
| Кернеу түрі | AC (өзгерістер,) |
| Өнім түрі | Желдеткіш |
| Өлшем | 255 х 255 мм |
| Шу деңгейі | 62 дБ(А) |
| Шу деңгейі (шу эмиссиясы), дБ(А) | 62 |
| Шкафтың жоғарғы қақпағына орнатылады | Жоқ |
| Түсі | RAL 7035, ашық сұр |
| Айналымдық | Жоқ |
| Ені, мм | 255 |
| ЭМЖ орындау | Иә |