Бағасын нақтылаңыз
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Материалдың түрі/маркасы | Тот баспайтын болат V2A (AISI304) |
| Ішкі диаметрі, мм | 20.2 |
| Пайдалану кезіндегі қоршаған орта температурасының диапазоны, °C | -65-тен +150-ге дейін |
| Ұзындығы | 53,6 мм |
| Ұзындығы, E | 53,6 мм |
| Шыңдалған (-лар) | Жоқ |
| Беттің қорғаныш жабыны | Өңделмеген |
| Материал | Тот баспайтын болат AISI 304 |
| Сыртқы, диаметрі, мм | 28.6 |
| Жерге тұйықтау бұрандасына арналған тесік | 6,2 мм |
| Жерге тұйықтау бұрандасына арналған тесік, D | 6,2 мм |
| Кабельді енгізуге арналған тесік | М20х1,5 |
| Кабельді енгізуге арналған тесік, А | М20х1,5 |
| Метрикалық өлшемі (М,) болттар үшін жарамды | 20 |
| Кабельді жүйелерді монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Аксессуар түрі | Жерге тұйықтау сақинасы |
| Өнім түрі | Жерге тұйықтау сақинасы |
| Қалыңдығы (мм) | 1.5 |
| Қиғаш | Иә |