Бағасын нақтылаңыз
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Жарылысқа қауіпсіз орындау | Иә |
| Қорғау түрі Ex | e;t |
| Геометриялық өлшемдер | 220х120х90 мм |
| Тереңдігі, мм | 90 |
| Электр жабдықтары тобы | IIC сутектік |
| Ұзындығы, мм | 220 |
| Газ бойынша жарылыс қаупі бар аймақ үшін (Ex) | 1, 2 |
| Шаң бойынша жарылыс қаупі бар аймақ үшін (Ex) | 21, 22 |
| Кабельді енгізу астында: | Брондалған кабель |
| Саны | 12 дана, x CBC,2 (сұр) |
| Енгізулер саны | 4 |
| Қақпақты бекіту | Бұрандалы |
| Материал | Алюминий қорытпасы |
| Терминалдардың номиналды қимасы | 2,5 шаршы, мм |
| Серия | KA |
| Монтаждау тәсілі | Ашық орнату |
| IP қорғау дәрежесі | IP66 |
| Орнату жағы: A | 2 дана, сыртқы D: 9-17 мм / ішкі x d: 5,8-12 мм |
| Орнату жағы: C | 2 дана, сыртқы D: 9-17 мм / ішкі x d: 5,8-12 мм |
| Терминалдар түрі | Бұрандалы |
| Өнім түрі | Ex Терминал қорабы |
| EN 50102 стандарты бойынша соққыға төзімділік | IK07 |
| Түсі | Қара |
| Ені, мм | 120 |