Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жарылысқа қауіпсіз орындау | Иә |
| Қорғау түрі Ex | e;t |
| Геометриялық өлшемдер | 120х120х90 мм |
| Тереңдігі, мм | 90 |
| Электр жабдықтары тобы | IIC сутектік |
| Ұзындығы, мм | 120 |
| Газ бойынша жарылыс қаупі бар аймақ үшін (Ex) | 1, 2 |
| Шаң бойынша жарылыс қаупі бар аймақ үшін (Ex) | 21, 22 |
| Кабельді енгізу астында: | COSMEC металл жеңіндегі брондалған және брондалмаған кабель |
| Саны | 2 дана, x CBC,2 (Сұр) - 2 дана, x CBC,2 (Көк) - 2 дана, x TEO,2 (сары-жасыл) |
| Енгізулер саны | 3 |
| Қақпақты бекіту | Бұрандалы |
| Материал | Шыны талшықпен арматураланған полиэстер |
| Терминалдардың номиналды қимасы | 2,5 шаршы, мм |
| Металл жеңнің номиналды диаметрі | DN20 - кабельдің диаметрі 15 мм-ге дейін |
| Серия | KAEPM |
| Монтаждау тәсілі | Ашық орнату |
| IP қорғау дәрежесі | IP66 |
| Орнату жағы: A | 2 дана, x сыртқы D & ішкі d: 5,8-12 мм |
| Орнату жағы: C | 1 дана, x сыртқы D & ішкі d: 5,8-12 мм |
| Терминалдар түрі | Бұрандалы |
| Өнім түрі | Ex Терминал қорабы |
| EN 50102 стандарты бойынша соққыға төзімділік | IK07 |
| Ені, мм | 120 |