Бағасын нақтылаңыз
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Жарылысқа қауіпсіз орындау | Иә |
| Қорғау түрі Ex | e;t |
| Геометриялық өлшемдер | 220х120х90 мм |
| Тереңдігі, мм | 90 |
| Электр жабдықтары тобы | IIC сутектік |
| Ұзындығы, мм | 120 |
| Газ бойынша жарылыс қаупі бар аймақ үшін (Ex) | 1, 2 |
| Шаң бойынша жарылыс қаупі бар аймақ үшін (Ex) | 21, 22 |
| Кабельді енгізу астында: | Брондалмаған кабель |
| Саны | 20 дана, x CBC,4 (сұр) |
| Енгізулер саны | 6 |
| Қақпақты бекіту | Бұрандалы |
| Материал | Алюминий қорытпасы |
| Терминалдардың номиналды қимасы | 4 шаршы, мм |
| Серия | ANS |
| Монтаждау тәсілі | Ашық орнату |
| IP қорғау дәрежесі | IP66 |
| Орнату жағы: A | 3 дана, x сыртқы D: 5,5-13 мм |
| Орнату жағы: C | 3 дана, x сыртқы D: 5,5-13 мм |
| Терминалдар түрі | Бұрандалы |
| Өнім түрі | Ex Терминал қорабы |
| EN 50102 стандарты бойынша соққыға төзімділік | IK07 |
| Түсі | Сұр |
| Ені, мм | 220 |