Бағасын нақтылаңыз
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Жарылыстан қорғау түрі | Ex e, tb |
| Биіктігі | 120 мм |
| Биіктігі, мм | 200 |
| Тереңдігі, мм | 120 |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Газ бойынша жарылыс қаупі бар аймақ үшін (Ex) | 1, 2 |
| Шаң бойынша жарылыс қаупі бар аймақ үшін (Ex) | 21, 22 |
| Таңбалау | Ex e IIC Gb U /Ex tb IIIC Db U |
| Салмақ | 2,36 келі |
| Материал | Тот баспайтын болат AISI 304 |
| Жұмыс температурасы | -60-тан + 60 °C-қа дейін |
| IP қорғау дәрежесі | IP66 |
| Қабық түрі | Бокс, қақпақты бұрандаларға бекіту |
| Өнім түрі | Жарылыстан қорғалған қабық |
| Ені | 200 мм |
| Ені, мм | 200 |