Бағасын нақтылаңыз
| Размеры | |
|---|---|
| Биіктігі | 150 мм |
| Ұзындығы | 260 мм |
| Ені | 260 мм |
| Негізгі | |
| Массасы | 3.98 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жарылыстан қорғау түрі | Ex e, tb |
| Биіктігі, мм | 260 |
| Тереңдігі, мм | 150 |
| Газ бойынша жарылыс қаупі бар аймақ үшін (Ex) | 1, 2 |
| Шаң бойынша жарылыс қаупі бар аймақ үшін (Ex) | 21, 22 |
| Таңбалау | Ex e IIC Gb U /Ex tb IIIC Db U |
| Материал | Тот баспайтын болат AISI 304 |
| Жұмыс температурасы | -60-тан + 60 °C-қа дейін |
| IP қорғау дәрежесі | IP66 |
| Қабық түрі | Шкаф, қақпақты құлыпқа және топсаларға бекіту |
| Өнім түрі | Жарылыстан қорғалған қабық |
| Ені, мм | 260 |