Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Түсі | Сұр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жарылысқа қауіпсіз орындау | Иә |
| Қорғау түрі Ex | d; tb |
| Кеңейту мүмкіндігі | Жоқ |
| Тереңдігі, мм | 88.8 |
| Электр жабдықтары тобы | IIC сутектік |
| Ұзындығы, мм | 264 |
| Газ бойынша жарылыс қаупі бар аймақ үшін (Ex) | 1, 2 |
| Шаң бойынша жарылыс қаупі бар аймақ үшін (Ex) | 21, 22 |
| Кабельді енгізу астында | COSMEC металл жеңіндегі брондалған және брондалмаған кабель |
| Саны | 2 дана, x MVK,2,5(сұр) +2 дана, x MVK,2,5(i)(көк) + 2 дана,MVK,2,5T (сары-жасыл) |
| Енгізулер саны | 4 |
| Жалғаушы қысқыштардың/клеммалардың саны | 6 |
| Қақпақты бекіту | Бұрандалы |
| Макс, өткізгіштің көлденең қимасы, мм2 | 18 |
| Материал | Алюминий қорытпасы |
| Құрамында галогендер жоқ (жоқ) | Иә |
| Терминалдардың номиналды қимасы | 2,5 мм2 |
| Пломбаланатын (-тар) | Иә |
| Жұмыс температурасы, °C | -60,,,40 |
| Қақпақпен (-тар) | Иә |
| Мөлдір (жарық өткізгіш) қақпақпен | Жоқ |
| Серия | КАЕРМ |
| Жұмысқа қабілеттілікті сақтау (тізбектің тұтастығы) | Жоқ (жоқ) |
| Монтаждау тәсілі | Ашық орнату |
| IP қорғау дәрежесі | IP68 |
| Орнату жағы: A | 1 дана, x ішкі d: 11,8-18 мм |
| Орнату жағы: B | 1 дана, x ішкі d: 11,8-18 мм |
| Орнату жағы: C | 1 дана, x ішкі d: 11,8-18 мм |
| Орнату жағы: D | 1 дана, x ішкі d: 11,8-18 мм |
| Енгізу түрі | Кабель |
| Терминалдар түрі | Бұрандалы |
| Өнім түрі | Ex Терминал қорабы |
| Ені, мм | 264 |