Бағасын нақтылаңыз
Модель көптеген жалпы техникалық және өнеркәсіптік қондырғылар үшін жарамды, өйткені ол номиналды ток 24 А және 1000 В дейінгі кернеуге есептелген, корпус жанбайтындық класы UL94 V0 термопластиктен жасалған, -60-тан +105 °C температураға төзімді. Терминал стандартты 35 мм DIN рельсіне орнатылады, оның бір деңгейі, сұр түсі, қосылатын қосқыштарға арналған екі арнасы және бүйірлік қосылымы бар екі бұрандалы қысқышы бар. Қимасы 0.14–4 мм2 болатын қатты және көп ядролы сымдарды, соның ішінде ұшы бар немесе ұшы жоқ жұқа сымды опцияларды қосуды қолдайды. Ықшам өлшемдері (ұзындығы 53,3 мм, ені 5,2 мм, биіктігі 47 мм) терминалды тығыз жинақтарда пайдалануға мүмкіндік береді. Орнату үшін соңғы тақтайша қажет.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Биіктігі (мин, орнатудың ықтимал биіктігінде), мм | 47 |
| Қимасы бірдей екі өткізгіш | 0,14−1,5 мм2 |
| Оқшаулауды алып тастау ұзындығы | 9 мм |
| Ұзындығы, мм | 53.3 |
| Оқшаулағыштардың, согл материалының тұтанғыштық сыныбы UL94 | V0 |
| 1 деңгейге қысқыштар саны | 2 |
| Полюстер саны | 2 |
| Қосылу нүктелерінің саны | 2 |
| Деңгейлер саны | 1 |
| Қатарлар саны | 1 |
| Максималды қима | 4 мм2 |
| Максималды ток | 32 A |
| Салмақ | 8,54 г |
| Корпустың оқшаулау материалы | Термопластикалық |
| Корпус материалы | PA |
| Қатайту сәті | 0,4−0,7 Н∙м |
| Номин, кернеу, В | 1000 |
| Номин, ток In, А | 24 |
| Номиналды импульстік кернеу | 8 шаршы метр |
| Номиналды қима | 2,5 мм2 |
| Қосылу позициясы | Бүйірден |
| Көп сымды (иілгіш) сымның көлденең қимасы, мм2 | 0,14,,,4 |
| Бір сымды (қатты) сымның көлденең қимасы, мм2 | 0,14,,,4 |
| Ұштығы жоқ биязы сымды қосқыштың көлденең қимасы, мм2 | 0,14,,,4 |
| Ұштығы бар биязы сымды қосқыштың көлденең қимасы, мм2 | 0,14,,,2,5 |
| Талсымның көлденең қимасы, мм2 | 2.5 |
| Ex e нұсқасы бойынша жарылыс қауіпсіздігіне тексерілген | Жоқ |
| Жұмыс температурасы, °C | -60,,,105 |
| Бұранданың өлшемі | M2,5 |
| Бұрауыштың өлшемі | 0,6 × 3,5 |
| Ішкі қосылған деңгейлер (өзара) | Жоқ |
| Монтаждау тәсілі | DIN-рейка (профильмен) 35 мм |
| Ластану дәрежесі | 3 |
| Қысқыш түрі | Бұранда |
| Өнім түрі | Терминал |
| Электрич түрі, қосылыстар 1 | Бұрандалы қосылыс |
| Электр түрі, қосылыстар 2 | Бұрандалы қосылыс |
| Соңғы тақтайша қажет | Иә |
| Терминал функциясы | Өту бөлмесі |
| Түсі | Сұр |
| Ені | 5,2 мм |
| Ұяшықтың ені/өлшемі, мм | 5.2 |