Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Omega |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі (мин, орнатудың ықтимал биіктігінде), мм | 47.5 |
| Қимасы бірдей екі өткізгіш | 0,14−1,5 мм2 |
| Оқшаулауды алып тастау ұзындығы | 9 мм |
| Ұзындығы, мм | 65.4 |
| Оқшаулағыштардың, согл материалының тұтанғыштық сыныбы UL94 | V0 |
| 1 деңгейге қысқыштар саны | 4 |
| Полюстер саны | 4 |
| Қосылу нүктелерінің саны | 4 |
| Деңгейлер саны | 1 |
| Қатарлар саны | 1 |
| Максималды қима | 4 мм2 |
| Максималды ток | 30 A |
| Корпустың оқшаулау материалы | Термопластикалық |
| Корпус материалы | PA |
| Қатайту сәті | 0,5−0,6 N∙m |
| Номин, кернеу, В | 1000 |
| Номин, ток In, А | 24 |
| Номиналды импульстік кернеу | 8 шаршы метр |
| Номиналды қима | 2,5 мм2 |
| Қосылу позициясы | Бүйірден |
| Көп сымды (иілгіш) сымның көлденең қимасы, мм2 | 0,14,,,4 |
| Бір сымды (қатты) сымның көлденең қимасы, мм2 | 0,14,,,4 |
| Ұштығы жоқ биязы сымды қосқыштың көлденең қимасы, мм2 | 0,14,,,4 |
| Ұштығы бар биязы сымды қосқыштың көлденең қимасы, мм2 | 0,14,,,2,5 |
| Талсымның көлденең қимасы, мм2 | 2.5 |
| Ex e нұсқасы бойынша жарылыс қауіпсіздігіне тексерілген | Жоқ |
| Жұмыс температурасы, °C | -40,,,105 |
| Бұранданың өлшемі | M3 |
| Бұрауыштың өлшемі | 0,6 × 3,5 |
| Ішкі қосылған деңгейлер (өзара) | Жоқ |
| Монтаждау тәсілі | DIN-рейка (профильмен) 35 мм |
| Ластану дәрежесі | 3 |
| Қысқыш түрі | Бұранда |
| Өнім түрі | Терминал |
| Электрич түрі, қосылыстар 1 | Бұрандалы қосылыс |
| Электр түрі, қосылыстар 2 | Бұрандалы қосылыс |
| Соңғы тақтайша қажет | Иә |
| Терминал функциясы | Өту бөлмесі |
| Түсі | Көк |
| Ені | 5,2 мм |
| Ұяшықтың ені/өлшемі, мм | 5.2 |