Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі | |
|---|---|
| Ені | 25 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі (мин, орнатудың ықтимал биіктігінде), мм | 97.5 |
| Қимасы бірдей екі өткізгіш | 16-35 мм2 |
| Оқшаулауды алып тастау ұзындығы | 33 мм |
| Ұзындығы, мм | 83 |
| Оқшаулағыштардың, согл материалының тұтанғыштық сыныбы UL94 | V0 |
| 1 деңгейге қысқыштар саны | 2 |
| Полюстер саны | 2 |
| Қосылу нүктелерінің саны | 2 |
| Деңгейлер саны | 1 |
| Қатарлар саны | 1 |
| Максималды қима | 95 мм2 |
| Максималды ток | 232 A |
| Корпустың оқшаулау материалы | Термопластикалық |
| Корпус материалы | PA |
| Қатайту сәті | 15-20 Н∙м |
| Номин, кернеу, В | 1000 |
| Номин, ток In, А | 232 |
| Номиналды импульстік кернеу | 8 шаршы метр |
| Номиналды қима | 95 мм2 |
| Қосылу позициясы | Бүйірден |
| Көп сымды (иілгіш) сымның көлденең қимасы, мм2 | 35,,,95 |
| Бір сымды (қатты) сымның көлденең қимасы, мм2 | 25,,,95 |
| Ұштығы жоқ биязы сымды қосқыштың көлденең қимасы, мм2 | 35,,,95 |
| Ұштығы бар биязы сымды қосқыштың көлденең қимасы, мм2 | 35,,,95 |
| Талсымның көлденең қимасы, мм2 | 95 |
| Ex e нұсқасы бойынша жарылыс қауіпсіздігіне тексерілген | Жоқ |
| Жұмыс температурасы, °C | -40,,,105 |
| Бұранданың өлшемі | M8 |
| Бұрауыштың өлшемі | S6 |
| Жанасудан қорғаумен | Иә |
| Ішкі қосылған деңгейлер (өзара) | Жоқ |
| Монтаждау тәсілі | DIN-рейка (профильмен)/G-рейка (профильмен) |
| Ластану дәрежесі | 3 |
| Қысқыш түрі | Бұранда |
| Өнім түрі | Терминал |
| Электрич түрі, қосылыстар 1 | Бұрандалы қосылыс |
| Электр түрі, қосылыстар 2 | Бұрандалы қосылыс |
| Соңғы тақтайша қажет | Жоқ |
| Терминал функциясы | Өту бөлмесі |
| Түсі | Көк |
| Ұяшықтың ені/өлшемі, мм | 25 |