Бағасын нақтылаңыз
| Қосымша сипаттамалары | |
|---|---|
| Түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 6.2 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі (мин, орнатудың ықтимал биіктігінде), мм | 62 |
| Қимасы бірдей екі өткізгіш | 0,5−1,5 мм2 |
| Оқшаулауды алып тастау ұзындығы | 8 мм |
| Ұзындығы, мм | 56 |
| Оқшаулағыштардың, согл материалының тұтанғыштық сыныбы UL94 | V0 |
| 1 деңгейге қысқыштар саны | 2 |
| Қосылу нүктелерінің саны | 4 |
| Деңгейлер саны | 2 |
| Қатарлар саны | 2 |
| Максималды қима | 6 мм2 |
| Максималды ток | 0,5 A |
| Корпустың оқшаулау материалы | Термопластикалық |
| Корпус материалы | PA |
| Қатайту сәті | 0,6−0,8 Н∙м |
| Номин, кернеу, В | 500 |
| Номин, ток In, А | 0.5 |
| Номиналды импульстік кернеу | 6 шаршы метр |
| Номиналды қима | 4 мм2 |
| Қосылу позициясы | Бүйірден |
| Көп сымды (иілгіш) сымның көлденең қимасы, мм2 | 0,25,,,4 |
| Бір сымды (қатты) сымның көлденең қимасы, мм2 | 0,2,,,6 |
| Ұштығы жоқ биязы сымды қосқыштың көлденең қимасы, мм2 | 0,25,,,4 |
| Ұштығы бар биязы сымды қосқыштың көлденең қимасы, мм2 | 0,2,,,4 |
| Ex e нұсқасы бойынша жарылыс қауіпсіздігіне тексерілген | Жоқ |
| Жұмыс температурасы, °C | -40,,,105 |
| Бұранданың өлшемі | M3 |
| Бұрауыштың өлшемі | 0,6 × 3,5 |
| Ішкі қосылған деңгейлер (өзара) | Иә |
| Монтаждау тәсілі | DIN-рейка (профильмен)/G-рейка (профильмен) |
| Ластану дәрежесі | 3 |
| Қысқыш түрі | Бұранда |
| Компонент түрі | Диод |
| Өнім түрі | Терминал |
| Электрич түрі, қосылыстар 1 | Бұрандалы қосылыс |
| Электр түрі, қосылыстар 2 | Бұрандалы қосылыс |
| Соңғы тақтайша қажет | Иә |
| Терминал функциясы | Электрондық компоненттермен |
| Ұяшықтың ені/өлшемі, мм | 6.2 |