Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі | |
|---|---|
| Ұзындығы | 56.5 мм |
| Ені | 2.2 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 27,4 мм |
| Шертілетін | Иә |
| Оқшаулағыштардың, согл материалының тұтанғыштық сыныбы UL94 | V0 |
| Бөлгіш (аралық пластина) | Иә |
| Аксессуар түрі | Бөлгіш |
| Өнім түрі | Аксессуар |
| Қалыңдығы (мм) | 2.5 |
| Соңғы қақпақ (соңғы тақтайша) | Жоқ |
| Түсі | Сұр |