Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі | |
|---|---|
| Түсі | Сұр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 51,6 мм |
| Ұзындығы | 54 мм |
| Шертілетін | Иә |
| Оқшаулағыштардың, согл материалының тұтанғыштық сыныбы UL94 | V0 |
| Бөлгіш (аралық пластина) | Иә |
| Аксессуар түрі | Бөлгіш |
| Өнім түрі | Аксессуар |
| Қалыңдығы (мм) | 2 |
| Соңғы қақпақ (соңғы тақтайша) | Жоқ |
| Ені | 2 мм |