Бағасын нақтылаңыз
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Ұзындығы | 3000 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Диаметрі | 60 мм |
| Диаметрі, мм | 60 |
| Ұзындығы, мм | 3000 |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Толтырғыш | Тұзды |
| Мақсаты | Электролиттік жерге тұйықтағыштың компоненттері |
| Өнім түрі | Жерге тұйықтау |
| Орналасу түрі | Көлденең |
| Құбыр қабырғасының қалыңдығы | 2 мм |