Бағасын нақтылаңыз
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Қысқыш диапазоны | 80-160 мм |
| Құбыр қысқышының диапазоны, мм | 80,,,160 |
| Бекітілетін өткізгіш | Штанга, 8-10 мм/жолақ, 25 мм |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Бекіту материалы | Тот баспайтын болат V2A (AISI304) |
| Тасымалдаушы материалы/ негіздері | Тот баспайтын болат V2A (AISI304) |
| Негіз материалы | Тот баспайтын болат V2A (AISI304) |
| Орнату орны | Металл құбыр |
| Ені мм жазық өткізгіш үшін жарамды | 25,,,25 |
| Дөңгелек өткізгіштің диаметріне сәйкес келеді, мм | 8,,,10 |
| Өткізгішті бекіту тәсілі | Бұрандалы қысқыш |
| Ұстағышты бекіту түрі | Суағар құбыры |
| Өткізгішті монтаждау түрі | Бұрандалы қысқышпен |
| Өнім түрі | Ұстаушылар |