Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі | |
|---|---|
| Материал | Болат |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Өткізгіштің диаметрі, мм | 8,,,8 |
| Қаңқаның ұзындығы, мм | 22 |
| Бекітілетін өткізгіш | Штанга, 8 мм |
| Бекіту материалы | Тот баспайтын болат V2A (AISI304) |
| Тасымалдаушы материалы/ негіздері | Тот баспайтын болат V2A (AISI304) |
| Орнату орны | Ғимараттың шатыр беті/қасбеті |
| Мақсаты/қолдану саласы | Шатырдың бетіне орнатылатын |
| Өткізгішті бекіту тәсілі | Бұрандасыз қысқыш |
| Монтаждау тәсілі | Бұрандалы (-лар) |
| Өткізгішті монтаждау түрі | Бекіткіші бар қысқышпен |
| Өнім түрі | Ұстаушылар |