Бағасын нақтылаңыз
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Диаметрі | 16 мм |
| Диаметрі, мм | 16 |
| Ұзындығы | 1500 мм |
| Ұзындығы, мм | 1500 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Ыстық мырыштау |
| Материал | Ыстық мырышталған болат |
| Мақсаты | Штангалы тік жерге тұйықтағыштың компоненттері |
| Өнім түрі | Жерге тұйықтау |
| Профиль түрі | Диаметрі 16 мм дөңгелек |
| Қосылу түрі | Муфтасыз |