
Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ДКС |
| Құбырды қолдану аймағы | Кабельді тарту үшін, Кабельдік кәріз үшін |
| Өнімнің жағдайы | Жаңа |
| Құбырдың көлденең қимасы | Дөңгелек |
| Сыртқы диаметрі | 32 мм |
| Ішкі диаметрі | 24.9 мм |
| Гофрленген құбыр | Иә |
| Физикалық қасиеттері | |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Негізгі атрибуттар | |
| Түсі | Сұр |
| Материал | ПВХ |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Сыртқы, диаметрі, мм | 32 |
| IP қорғау дәрежесі | IP55 |
| Өнім түрі | Гофрленген икемді ПВХ құбыры |
| Жұмыс температурасы, °C | -25,,,60 |
| Өрт қауіпсіздігі | Жануды таратпайды (МЕМСТ Р 53313-2009 бойынша) |
| Соққы беріктігі, Дж | >0,5 -25°С температурада |
| Ультракүлгін сәулеленуге төзімділік | Жоқ |
| Қорғау дәрежесі, IP | IP55 |
| Ішкі диаметрі, мм | 24.9 |
| Серия | Жеңіл |
| Қаптау материалы | Қаптамасы жоқ |
| Иілудің ең аз радиусы | 96 мм |
| Пайдалану температурасы | -25°С-тан +60°С-қа дейін |
| Номин, дюймдегі өлшем | 1,1/4 дюйм |
| Иілу радиусы (статикалық), мм | 96 |
| Нормативтік құжат | ТУ 2247-008-47022248-2002 |
| Монтаждау температурасы | -5°С ,,, +60°С |
| Номин, диаметрі, мм | 32 |
| Сығу кезіндегі беріктік, Н | 350 |
| Үзілуге беріктігі, Н | 100 |
| Брошкамен (зондпен) | Иә |
| Брошюраның болуы | Иә |
| Кепілді сақтау мерзімі | 3 жыл |
| Иілу кезіндегі беріктік (қарсылық) | Икемді |
| Жануды таратады | Жоқ |
| Кепілдік қызмет мерзімі | 15 жыл |