
Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ДКС |
| Құбырды қолдану аймағы | Кабельді тарту үшін, Кабельдік кәріз үшін |
| Өнімнің жағдайы | Жаңа |
| Құбырдың көлденең қимасы | Дөңгелек |
| Сыртқы диаметрі | 50 мм |
| Ішкі диаметрі | 38.9 мм |
| Ұзындығы | 15000 мм |
| Гофрленген құбыр | Иә |
| Физикалық қасиеттері | |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 90 град. |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Ішкі диаметрі, мм | 38.9 |
| Кепілдік қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Кепілді сақтау мерзімі | 3 жыл |
| Материал | Полиэтилен |
| Қаптау материалы | Қаптамасы жоқ |
| Иілудің ең аз радиусы | 150 мм |
| Брошюраның болуы | Иә |
| Сыртқы, диаметрі, мм | 48.5 |
| Номин, диаметрі, мм | 50 |
| Номин, дюймдегі өлшем | 2 дюйм |
| Нормативтік құжат | ТУ 3491-011-47022248-2003 |
| Иілу кезіндегі беріктік (қарсылық) | Икемді |
| Үзілуге беріктігі, Н | 200 |
| Сығу кезіндегі беріктік, Н | 125 |
| Жұмыс температурасы, °C | -40,,,90 |
| Иілу радиусы (статикалық), мм | 150 |
| Бойлық тілікпен/саңылаумен | Иә |
| Серия | Жеңіл |
| IP қорғау дәрежесі | IP55 |
| Қорғау дәрежесі, IP | IP55 |
| Монтаждау температурасы | -40°С ,,, +90°С |
| Пайдалану температурасы | -40°С-тан +90°С-қа дейін |
| Өнім түрі | Гофрленген икемді ПНД құбыры |
| Соққы беріктігі, Дж | >2 -40°С температурада |
| Ультракүлгін сәулеленуге төзімділік | Жоқ |
| Түсі | Қызғылт сары |