
Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ДКС |
| Өнімнің жағдайы | Жаңа |
| Құбырдың көлденең қимасы | Дөңгелек |
| Сыртқы диаметрі | 48.8 мм |
| Ішкі диаметрі | 40.1 мм |
| Ұзындығы | 15000 мм |
| Гофрленген құбыр | Иә |
| Физикалық қасиеттері | |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 105 град. |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Ішкі диаметрі, мм | 40.1 |
| Кепілдік қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Кепілді сақтау мерзімі | 3 жыл |
| Номиналды диаметрі | 50 мм |
| Жабылатын (екі бөліктен) | Жоқ |
| Майға төзімділік | Иә |
| Материал | Полиамид (PA 6) |
| Қаптау материалы | Қаптамасы жоқ |
| Брошюраның болуы | Жоқ |
| Сыртқы, диаметрі, мм | 48.8 |
| Құрамында галогендер жоқ (жоқ) | Иә |
| Номин, диаметрі, мм | 50 |
| Нормативтік құжат | ТУ 2247-024-47022248-2009 |
| Өрт қауіпсіздігі | ПВ-0 |
| Иілу кезіндегі беріктік (қарсылық) | Икемді |
| Үзілуге беріктігі, Н | 300 |
| Сығу кезіндегі беріктік, Н | 200 |
| Жұмыс температурасы, °C | -40,,,105 |
| Иілу радиусы (статикалық), мм | 100 |
| Жануды таратады | Жоқ |
| Бойлық тілікпен/саңылаумен | Жоқ |
| Брошкамен (зондпен) | Жоқ |
| IP қорғау дәрежесі | IP68 |
| Қорғау дәрежесі, IP | IP68 |
| Монтаждау температурасы | -40°С ,,, +105°С |
| Пайдалану температурасы | -40°С-тан +105°С-қа дейін |
| Соққы беріктігі, Дж | >1 |
| Ультракүлгін сәулеленуге төзімділік | Иә |
| Түсі | Қою сұр |