Бағасын нақтылаңыз
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 84 мм |
| Ені | 84 мм |
| Негізгі белгілері | |
| Түсі | Сұр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сырт жағынан енгізу | Иә |
| Жарылысқа қауіпсіз орындау | Иә |
| Номиналды биіктік | 80 мм |
| Кепілді сақтау мерзімі | 3 жыл |
| Тереңдігі | 45 мм |
| Номиналды тереңдік | 40 мм |
| Тереңдігі, мм | 45 |
| Ұзындығы, мм | 84 |
| Газ бойынша жарылыс қаупі бар аймақ үшін (Ex) | Жоқ (жоқ) |
| Шаң бойынша жарылыс қаупі бар аймақ үшін (Ex) | Жоқ (жоқ) |
| Диаметрі құбыр үшін | 20 мм |
| Беттің қорғаныш жабыны | Өңделмеген |
| Климаттық орындалуы | У2 |
| Енгізулер саны | 6 |
| Қақпақты бекіту | Басу |
| Материал | Пластик |
| Нормативтік құжат | ТУ 3464-028-47022248-2011 |
| Жабдықтау/жинақтау | Жоқ (жоқ) |
| Пломбаланатын (-тар) | Иә |
| Құрастырмалар үшін жарамды (жинақтық) | Иә |
| Экрандаумен бірге | Иә |
| Жұмысқа қабілеттілікті сақтау (тізбектің тұтастығы) | Жоқ (жоқ) |
| Қорғау дәрежесі | IP44 |
| IP қорғау дәрежесі | IP44 |
| Монтаждау температурасы | -5°С ...+60°С |
| Пайдалану температурасы | -25°С ...+60°С |
| Корпусқа енгізу түрі | Тығыздағыш мембрана |
| Өнім түрі | Кабельдік енгізулері бар тармақтық қорап |
| Нысан | Шаршы (-лар,-лар) |
| Номиналды ені | 80 мм |
| Ені, мм | 84 |