Бағасын нақтылаңыз
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 79 мм |
| Ені | 79 мм |
| Негізгі белгілері | |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Номиналды биіктік | 70 мм |
| Кепілді сақтау мерзімі | 3 жыл |
| Тереңдігі | 48 мм |
| Номиналды тереңдік | 40 мм |
| Тереңдігі, мм | 40 |
| Ұзындығы, мм | 70 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Өңделмеген |
| Енгізулер саны | 10 |
| Қақпақты бекіту | Басу |
| Материал | Пластик |
| Топыраққа монтаждау | Жоқ |
| Су астында монтаждау | Жоқ |
| Құрамында галогендер жоқ (жоқ) | Иә |
| Нормативтік құжат | ТУ 3464-028-47022248-2011 |
| Жабдықтау/жинақтау | Жоқ (жоқ) |
| Пломбаланатын (-тар) | Жоқ |
| Мөлдір қақпақ | Жоқ |
| Монтаждау тәсілі | Қабырғалық-төбелік бекіту |
| IP қорғау дәрежесі | IP55 |
| Қорғау дәрежесі, IP | IP55 |
| Монтаждау температурасы, °С | -5°С ,,, +60°С |
| Пайдалану температурасы, °С | -25°С-тан +60°С-қа дейін |
| Корпусқа енгізу түрі | Тығыздағыш мембрана |
| Қақпақ түрі | Монтаждық қақпақ |
| Өнім түрі | 8+2 кабельді енгізулері бар тармақтық қорап |
| Атмосфералық әсерлерге төзімді | Иә |
| Нысан | Шаршы (-лар,-лар) |
| Номиналды ені | 70 мм |
| Ені, мм | 70 |