Бағасын нақтылаңыз
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Сырт жағынан енгізу | Иә |
| Жарылысқа қауіпсіз орындау | Иә |
| Биіктігі | 114 мм |
| Номиналды биіктік | 100 мм |
| Кепілді сақтау мерзімі | 3 жыл |
| Тереңдігі | 62 мм |
| Номиналды тереңдік | 50 мм |
| Тереңдігі, мм | 62 |
| Ұзындығы, мм | 114 |
| Газ бойынша жарылыс қаупі бар аймақ үшін (Ex) | Жоқ (жоқ) |
| Шаң бойынша жарылыс қаупі бар аймақ үшін (Ex) | Жоқ (жоқ) |
| Диаметрі құбыр үшін | 25 мм |
| Беттің қорғаныш жабыны | Өңделмеген |
| Енгізулер саны | 6 |
| Қақпақты бекіту | Бұрандалы |
| Материал | Пластик |
| Нормативтік құжат | ТУ 3464-028-47022248-2011 |
| Жабдықтау/жинақтау | Жоқ (жоқ) |
| Пломбаланатын (-тар) | Иә |
| Құрастырмалар үшін жарамды (жинақтық) | Иә |
| Экрандаумен бірге | Иә |
| Жұмысқа қабілеттілікті сақтау (тізбектің тұтастығы) | Жоқ (жоқ) |
| IP қорғау дәрежесі | IP55 |
| Қорғау дәрежесі, IP | IP55 |
| Монтаждау температурасы, °С | -5°С ,,, +60°С |
| Пайдалану температурасы, °С | -25°С-тан +60°С-қа дейін |
| Өнім түрі | Кабельдік енгізулері бар тармақтық қорап |
| Нысан | Шаршы (-лар,-лар) |
| Түсі | Сұр |
| Ені | 114 мм |
| Номиналды ені | 100 мм |
| Ені, мм | 114 |