
Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ДКС |
| Құбырды қолдану аймағы | Кабельді тарту үшін, Кабельдік кәріз үшін |
| Өнімнің жағдайы | Жаңа |
| Құбырдың көлденең қимасы | Дөңгелек |
| Сыртқы диаметрі | 50 мм |
| Ішкі диаметрі | 46.6 мм |
| Ұзындығы | 3000 мм |
| Физикалық қасиеттері | |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Негізгі атрибуттар | |
| Түсі | Сұр |
| Материал | ПВХ |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Сыртқы, диаметрі, мм | 50 |
| Өнім түрі | ПВХ құбыры қатты, тегіс |
| Өрт қауіпсіздігі | Жануды таратпайды (МЕМСТ Р 53313-2009 бойынша) |
| Соққы беріктігі, Дж | >1 -25°С кезінде; >2 -5°С кезінде |
| Қорғау дәрежесі, IP | IP67 |
| Ішкі диаметрі, мм | 46.6 |
| Пайдалану температурасы | -25°С-тан +60°С-қа дейін |
| Нормативтік құжат | ТУ 2248-012-47022248-2009 |
| Жасырын орнату үшін жарамды (тұтастырғышта) | Иә |
| Монтаждау температурасы | -5°С ,,, +60°С |
| Тегіс ішкі жабын | Иә |
| Бетонға орнату үшін жарамды | Иә |
| Бетіне монтаждау (ашық) | Иә |
| Кепілді сақтау мерзімі | 3 жыл |
| Иілу кезіндегі беріктік (қарсылық) | Қатты (-лар) |
| Кепілдік қызмет мерзімі | 15 жыл |