
Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ДКС |
| Орнату түрі | Еден |
| Корпустың түсі | Қара |
| Жағдайы | Жаңа |
| Техникалық сипаттамалары | |
| UPS түрі | Қос түрлендірумен (On-line) |
| Минималды кіріс кернеуі | 176 В |
| Максималды кіріс кернеуі | 280 В |
| Рұқсат етілген шың қуаты | 2700 Вт |
| Максималды қуат | 3000 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 191 мм |
| Биіктігі | 335 мм |
| Салмақ | 32 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Ені, мм | 191 |
| Тереңдігі, мм | 464 |
| Биіктігі, мм | 335 |
| Конструктивтік орындау | Жеке тұрған модель |
| Кернеу түрі | AC (өзгерістер,) |
| Салмағы (кг) | 32 |
| Бастапқы/кіріс, кернеу, В | 176,,,280 |
| Шығысы, қуаты, ВА | 2700 |
| Толық шығу, қуат, ВА | 3000 |
| Толық жүктеме кезінде қоректендіруді қамтамасыз ету уақыты, мин | 3.2 |
| Белсенді шығыс, қуат, Вт | 2700 |
| ДК интерфейсі | Жоқ |
| ҮҚК топологиясы | Онлайн (online, қос түрлендіру) |
| Тіркелген қосылым шығыстарының саны | 4 |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| SNMP (желіні басқару протоколы) | Иә |