Бағасын нақтылаңыз
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| SNMP (желіні басқару протоколы) | Иә |
| Салмағы (кг) | 48 |
| Кіріс жиілік диапазоны | 40-70 Гц |
| Қуаттың кіріс коэффициенті | >0,99 |
| Биіктігі, мм | 560 |
| Шығысы, қуаты, ВА | 60000 |
| Қуаттың шығу коэффициенті | 1 |
| Тереңдігі, мм | 790 |
| Кіріс кернеуінің диапазоны | 304-478В, толық жүктеме |
| Көрсету | Сенсорлық экран 5" |
| Зарядтау тогы | 20A |
| ДК интерфейсі | Иә |
| Аккумуляторлық топты орындау | Сыртқы батареялар |
| ПӘК (эко-режим), % | 98.5 |
| Кіріс фазаларының саны | 3 |
| Шығу фазаларының саны | 3 |
| Коммуникациялық хаттамалар | SNMP, Modbus-TCP, Modbus-RTU стандартты жабдық ретінде |
| Конструктивтік орындау | Жеке тұрған модель |
| Амплитуда коэффициенті | 03:01:00 |
| Шығу қуатының коэффициенті | 1 |
| Макс, кернеудің шығыс бұрмалануы (желілік жүктеме), % | 1 |
| Батарея тобының кернеуі | ±192В ..., ±240В |
| ҮҚК номиналды қуаты | 60кВА |
| Номиналды шығыс кернеуі | 380 / 400 / 415 Жылы |
| Жалпы ПӘК, % | 96 |
| Бастапқы/кіріс, кернеу, В | 304,,,478 |
| Айналып өтудің шамадан тыс жүктелу қабілеті | 125%: ұзақ мерзімді; 125%-130%: 10 мин;130%-150%: 1 мин;150%-400%: 1 с; >400%, 200 мс артық емес |
| Инвертордың шамадан тыс жүктелу қабілеті | 150%, 200 мс |
| Литий-ионды батареяларды қолдау | Иә |
| Жұмыс температурасы | 0-ден 40 °C-қа дейін |
| Сақтау температурасы | -40°C-тан 70°C-қа дейін |
| Кернеу түрі | AC (өзгерістер,) |
| ҮҚК топологиясы | Онлайн (online, қос түрлендіру) |
| Шығу кернеуінің дәлдігі | ±1% (желілік жүктеме) |
| Орнатылған ішкі батареялар | Жоқ |
| Кіріс кернеуінің жиілігі, Гц | 40,,,70 |
| Ені, мм | 250 |