
Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ДКС |
| Орнату түрі | Еден |
| Корпустың түсі | Қара |
| Жағдайы | Жаңа |
| Техникалық сипаттамалары | |
| UPS түрі | Қос түрлендірумен (On-line) |
| Минималды кіріс кернеуі | 346 В |
| Максималды кіріс кернеуі | 456 В |
| Шығу кернеуі | 400 В |
| Шығу қуаты | 415 Вт |
| Қуат коэффициенті м | 0.9 |
| ПӘК, кем емес | 94 % |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Ені, мм | 2380 |
| Тереңдігі, мм | 860 |
| Биіктігі, мм | 1950 |
| Конструктивтік орындау | Жеке тұрған модель |
| Кернеу түрі | AC (өзгерістер,) |
| Салмағы (кг) | 2300 |
| Бастапқы/кіріс, кернеу, В | 346,,,456 |
| Шығысы, қуаты, ВА | 500000 |
| ДК интерфейсі | Иә |
| ҮҚК топологиясы | Онлайн (online, қос түрлендіру) |
| SNMP (желіні басқару протоколы) | Иә |
| Жалпы ПӘК, % | 94 |
| Шығу, кернеу (диапазон), В | 400,,,415 |
| Шығу қуатының коэффициенті | 0.9 |
| Шығу фазаларының саны | 3 |
| Кіріс фазаларының саны | 3 |