Бағасын нақтылаңыз
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Ені | 96 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Амперметр | Иә |
| Ваттметр | Иә |
| Вольтметр | Иә |
| Өлшенетін кернеудің кірісі | Айнымалы токта 230/400 |
| Кіріс өлшенетін ток | 1 А немесе 5 А |
| Биіктігі | 96 мм |
| Тереңдігі | 83 мм |
| Жұмыс температурасының диапазоны | -40°C,,,+70°C |
| Көрсету | LED |
| Импульс өлшегіш | Иә |
| Индикация | Цифрлық (-тер) |
| Байланыс интерфейсі | RS-485 |
| Үлгі/орындау | Ендірілетін (-тер) |
| Номиналды қоректендіру кернеуі | Айнымалы/ТҰРАҚТЫ ТОК 80В - 270В |
| Айналымдар спидометрі | Жоқ |
| Қорғау дәрежесі | IP54 алдыңғы панелі, IP20 корпусы |
| Монтаждау түрі | Қалқан |
| Нақты қуатты өлшейтін құрылғы | Иә |
| Жиілігі | 50/60 Гц ± 5 Гц |
| Жиілік өлшегіш | Иә |