Бағасын нақтылаңыз
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Бекіту материалы | Тот баспайтын болат V2A (AISI304) |
| Тасымалдаушы материалы/ негіздері | Тот баспайтын болат V2A (AISI304) |
| Негіз материалы | Тот баспайтын болат V2A (AISI304) |
| Дөңгелек өткізгіштің диаметріне сәйкес келеді, мм | 35,,,35 |
| Мақсаты | Оқшауланған ток бұрғыштың ұстағышы |
| Ұстағышты бекіту түрі | Метрикалық (M) жіптері бар бұрғыланған тесік |
| Өткізгішті монтаждау түрі | Бұрандалы қысқышпен |
| Өнім түрі | Оқшауланған ток бұрғышының негізіндегі жүйе |