
Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ДКС |
| Жүйе түрі | Орнату қорабы |
| Құрылыс түрі | Тұтас |
| IP қорғау дәрежесі | 40 |
| Корпус материалы | Пластик |
| Түсі | Ақ |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 2000 мм |
| Ені | 90 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Материал | Пластик |
| Ені, мм | 90 |
| Ұзындығы, мм | 2000 |
| Тереңдігі, мм | 50 |
| Өнім түрі | Кабель-арна |
| Материалдың түрі/маркасы | Поливинилхлорид (ПВХ) |
| Орнатуға арналған бағыттағыштардың саны бөлгіштерді толықтырады | 1 |
| Қақпақтар жиынтықта жеткізіледі | Иә |
| Монтаждау үшін негіздегі перфорация | Иә |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ4 |
| Қорғаныш пленка | Иә |
| Максималды жиынтық қимасы, мм2 | 3682 |
| Кабельге арналған бекіткіші бар | Иә |
| Т,И,З,, мм2 | 3682 |
| Қақпақтың ені 1, мм | 90 |
| Монтаждау температурасы, °С | 5°С ,,, +60°С |
| Соққы беріктігі, Дж | 6 |
| Пайдалы қима, мм2 | 3682 |
| Пайдалану температурасы, °С | 5°С ,,, +60°С |
| Конструкцияның түрі тікбұрышты | Иә |
| Номиналды ені, мм | 90 |
| Қақпақтар саны | 1 |
| Максималды жұмыс температурасы, °С | +60°C |
| Қорғау дәрежесі, IP | IP40 |
| Қақпақты орнату тәсілі | Ішіне кірістіру (ендіру) |
| Арна қосқышымен | Иә |
| Номиналды биіктігі, мм | 50 |
| Өздігінен жабысатын негіздің болуы | Жоқ |
| Симметриялы | Иә |
| Бұзылу кернеуі, В | 2500-ден астам |