Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі | |
|---|---|
| Ені | 6.2 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі (мин, орнатудың ықтимал биіктігінде), мм | 67.1 |
| Ұзындығы, мм | 55.2 |
| Оқшаулағыштардың, согл материалының тұтанғыштық сыныбы UL94 | V0 |
| Полюстер саны | 2 |
| Деңгейлер саны | 1 |
| Қатарлар саны | 1 |
| Корпустың оқшаулау материалы | Термопластикалық |
| Ақаулық индикаторы үшін қоректендіру кернеуі, В | 48 |
| Пышақ ашқыш | Айырғышпен бірге |
| Номин, кернеу, В | 48 |
| Номин, ток In, А | 6.3 |
| Қосылу позициясы | Жоғарыдан |
| Көп сымды (иілгіш) сымның көлденең қимасы, мм2 | 4 |
| Бір сымды (қатты) сымның көлденең қимасы, мм2 | 6 |
| Ұштығы жоқ биязы сымды қосқыштың көлденең қимасы, мм2 | 4 |
| Ұштығы бар биязы сымды қосқыштың көлденең қимасы, мм2 | 4 |
| Өткізгіштің көлденең қимасы | 4 мм2 |
| Жұмыс температурасы, °C | -60…130 |
| Монтаждау тәсілі | DIN-рейка (профильмен) 35 мм |
| Сақтандырғыш ұстағышының түрі | Айналмалы |
| Қысқыш түрі | Push-in |
| Ақауды индикациялауға арналған индикатор түрі | Жарық диоды, (LED) |
| Қолданылатын сақтандырғыш түрі | Цилиндр, балқымалы сақтандырғыш 5х20 мм |
| Ақаулықты көрсету үшін қуат түрі | Айнымалы/тұрақты (өзгеріс,/тұрақты,) |
| Өнім түрі | Терминал |
| Электрич түрі, қосылыстар 1 | Серіппелі қысқышпен жалғау |
| Электр түрі, қосылыстар 2 | Серіппелі қысқышпен жалғау |
| Соңғы тақтайша қажет | Иә |
| Түсі | Сұр |
| Ұяшықтың ені/өлшемі, мм | 6.2 |