Бағасын нақтылаңыз
| Қосымша сипаттамалары | |
|---|---|
| Түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 30.5 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі (мин, орнатудың ықтимал биіктігінде), мм | 48.5 |
| Оқшаулауды алып тастаудың ұзындығы енгізу | 12 мм |
| Оқшаулауды алып тастаудың ұзындығы 1-істік | 12 мм |
| Оқшаулауды алып тастаудың ұзындығы 2-істік | 11 мм |
| Ұзындығы, мм | 66 |
| Оқшаулағыштардың, согл материалының тұтанғыштық сыныбы UL94 | V0 |
| 1 деңгейге қысқыштар саны | 7 |
| Полюстер саны | 7 |
| Қосылу нүктелерінің саны | 7 |
| Деңгейлер саны | 1 |
| Қатарлар саны | 1 |
| Шығарудың максималды қимасы 2 | 6 мм2 |
| Максималды ток | 80 A |
| Корпустың оқшаулау материалы | Термопластикалық |
| Корпус материалы | PA |
| Енгізуді қатайту сәті | 2-3 Н∙м |
| Шығарылымды қатайту сәті 1 | 2-3 Н∙м |
| Шығаруды қатайту сәті 2 | 1,5−2 Н∙м |
| Номин, кернеу, В | 1000 |
| Номин, ток In, А | 80 |
| Енгізудің номиналды қимасы | 16 мм2 |
| Шығарудың номиналды қимасы 1 | 16 мм2 |
| Номиналды қысқа мерзімді тұрақты ток | 3 ғА |
| Ең жоғары төзімді ток | 22 қА |
| Қосылу позициясы | Бүйірден |
| Көп сымды (иілгіш) сымның көлденең қимасы, мм2 | 1,5,,,16 |
| Бір сымды (қатты) сымның көлденең қимасы, мм2 | 1,5,,,16 |
| Ұштығы жоқ биязы сымды қосқыштың көлденең қимасы, мм2 | 1,5,,,16 |
| Ұштығы бар биязы сымды қосқыштың көлденең қимасы, мм2 | 1,5,,,16 |
| Талсымның көлденең қимасы, мм2 | 16 |
| Ex e нұсқасы бойынша жарылыс қауіпсіздігіне тексерілген | Жоқ |
| Жұмыс температурасы, °C | -40,,,105 |
| Бұрауыштың өлшемін енгізу | 1,0 ×3 |
| Бұрауыштың өлшемі 1 істікшесі | 1,0 ×3 |
| Бұрауыштың өлшемі 2 істікшесі | 1,0 × 2,5 |
| Жанасудан қорғаумен | Иә |
| Ішкі қосылған деңгейлер (өзара) | Жоқ |
| Монтаждау тәсілі | DIN-рейка (профильмен) 35 мм |
| Ластану дәрежесі | 3 |
| Қысқыш түрі | Бұранда |
| Өнім түрі | Терминал |
| Электрич түрі, қосылыстар 1 | Бұрандалы қосылыс |
| Электр түрі, қосылыстар 2 | Бұрандалы қосылыс |
| Соңғы тақтайша қажет | Жоқ |
| Терминал функциясы | Тарату |
| Ұяшықтың ені/өлшемі, мм | 30 |