Бағасын нақтылаңыз
| Қосымша сипаттамалары | |
|---|---|
| Түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 49 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі (мин, орнатудың ықтимал биіктігінде), мм | 52 |
| Оқшаулауды алып тастаудың ұзындығы енгізу | 25 мм |
| Оқшаулауды алып тастаудың ұзындығы 1-істік | 10 мм |
| Оқшаулауды алып тастаудың ұзындығы 2-істік | 11 мм |
| Оқшаулауды алып тастаудың ұзындығы 3-істік | 11 мм |
| Ұзындығы, мм | 96.5 |
| Оқшаулағыштардың, согл материалының тұтанғыштық сыныбы UL94 | V0 |
| 1 деңгейге қысқыштар саны | 12 |
| Полюстер саны | 12 |
| Қосылу нүктелерінің саны | 12 |
| Деңгейлер саны | 1 |
| Қатарлар саны | 1 |
| Шығарудың максималды қимасы 2 | 10 мм2 |
| Шығарудың максималды қимасы 3 | 35 мм2 |
| Максималды ток | 400 A |
| Корпустың оқшаулау материалы | Термопластикалық |
| Корпус материалы | PA |
| Енгізуді қатайту сәті | 22-25 Н∙м |
| Шығарылымды қатайту сәті 1 | 2-3 Н∙м |
| Шығаруды қатайту сәті 2 | 2-3 Н∙м |
| Шығаруды қатайту сәті 3 | 3,5−5 Н∙м |
| Номин, кернеу, В | 1000 |
| Номин, ток In, А | 400 |
| Енгізудің номиналды қимасы | 185 мм2 |
| Шығарудың номиналды қимасы 1 | 16 мм2 |
| Номиналды қысқа мерзімді тұрақты ток | 24,5 мың |
| Ең жоғары төзімді ток | 51 ғА |
| Қосылу позициясы | Бүйірден |
| Көп сымды (иілгіш) сымның көлденең қимасы, мм2 | 2,5,,,185 |
| Бір сымды (қатты) сымның көлденең қимасы, мм2 | 2,5,,,185 |
| Ұштығы жоқ биязы сымды қосқыштың көлденең қимасы, мм2 | 2,5,,,185 |
| Ұштығы бар биязы сымды қосқыштың көлденең қимасы, мм2 | 2,5,,,25 |
| Талсымның көлденең қимасы, мм2 | 185 |
| Ex e нұсқасы бойынша жарылыс қауіпсіздігіне тексерілген | Жоқ |
| Жұмыс температурасы, °C | -40,,,105 |
| Бұрауыштың өлшемін енгізу | 1,0 × 10 |
| Бұрауыштың өлшемі 1 істікшесі | 1,0 × 4 |
| Бұрауыштың өлшемі 2 істікшесі | 1,0 × 3 |
| Бұрауыштың өлшемі 3 істікшесі | 1,0 × 5 |
| Жанасудан қорғаумен | Иә |
| Ішкі қосылған деңгейлер (өзара) | Жоқ |
| Монтаждау тәсілі | DIN-рейка (профильмен) 35 мм |
| Ластану дәрежесі | 3 |
| Қысқыш түрі | Бұранда |
| Өнім түрі | Терминал |
| Электрич түрі, қосылыстар 1 | Бұрандалы қосылыс |
| Электр түрі, қосылыстар 2 | Бұрандалы қосылыс |
| Соңғы тақтайша қажет | Жоқ |
| Терминал функциясы | Тарату |
| Ұяшықтың ені/өлшемі, мм | 49 |