Бағасын нақтылаңыз
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Биіктігі | 10,7 мм |
| Ұзындығы | 58,4 мм |
| Оқшаулағыштардың, согл материалының жанбайтындылық сыныбы UL94 | V0 |
| Салмақ | 0,005 кг |
| Материал | ӨА |
| Монтаждау тәсілі | Серіппелі |
| DIN-рельсті адаптердің түрі | Түзу сызық, |
| Аксессуар түрі | Ұстаушы |
| Бекіту түрі | DIN-рейка (профильмен) 35 мм |
| Өнім түрі | Аксессуар |
| Түсі | Сұр |
| Ені | 28,8 мм |