Бағасын нақтылаңыз
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Биіктігі | 21,7 мм |
| Биіктігі (мин, орнатудың ықтимал биіктігінде), мм | 21.7 |
| Ұзындығы | 28,6 мм |
| Ұзындығы, мм | 28.6 |
| Оқшаулағыштардың, согл материалының тұтанғыштық сыныбы UL94 | V0 |
| Оқшаулағыштардың, согл материалының жанбайтындылық сыныбы UL94 | V0 |
| Салмақ | 0,003 кг |
| Материал | ӨА |
| Монтаждау тәсілі | Бұранда |
| Аксессуар түрі | Тығын |
| Қысқыш түрі | Бұрандасыз (-тар) |
| Өнім түрі | Аксессуар |
| Түсі | Сұр |
| Ені | 8,6 мм |
| Ұяшықтың ені/өлшемі, мм | 8.6 |