Бағасын нақтылаңыз
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Массасы | 0.027 кг |
| Ені | 41.3 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Түсі | Көк |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі (мин, орнатудың ықтимал биіктігінде), мм | 21.7 |
| Оқшаулауды алып тастау ұзындығы | 8-10 мм |
| Кірісті оқшаулауды алу ұзындығы | 10-12 мм |
| Ұзындығы, мм | 28.8 |
| Оқшаулағыштардың, согл материалының тұтанғыштық сыныбы UL94 | V0 |
| 1 деңгейге қысқыштар саны | 13 |
| Полюстер саны | 13 |
| Қосылу нүктелерінің саны | 13 |
| Деңгейлер саны | 1 |
| Максималды қима | 4 мм2 |
| Енгізудің максималды қимасы | 10 мм2 |
| Максималды ток | 32 A |
| Максималды жалпы ток | 57 A |
| Корпустың оқшаулау материалы | Термопластикалық |
| Корпус материалы | PA |
| Енгізудің болуы 6(10) мм2 | Иә |
| Номин, кернеу, В | 690 |
| Номин, ток In, А | 41 |
| Номиналды импульстік кернеу | 8 шаршы метр |
| Номиналды қима | 2,5 мм2 |
| Енгізудің номиналды қимасы | 6 мм2 |
| Қосылу позициясы | Жоғарыдан |
| Көп сымды (иілгіш) сымның көлденең қимасы, мм2 | 0,2,,,6 |
| Бір сымды (қатты) сымның көлденең қимасы, мм2 | 0,2,,,10 |
| Ұштығы жоқ биязы сымды қосқыштың көлденең қимасы, мм2 | 0,2,,,6 |
| Ұштығы бар биязы сымды қосқыштың көлденең қимасы, мм2 | 0,2,,,6 |
| Талсымның көлденең қимасы, мм2 | 6 |
| Ex e нұсқасы бойынша жарылыс қауіпсіздігіне тексерілген | Жоқ |
| Жұмыс температурасы, °C | -40,,,105 |
| Жанасудан қорғаумен | Иә |
| Ішкі қосылған деңгейлер (өзара) | Иә |
| Монтаждау тәсілі | Көлденеңінен DIN-рельске |
| Ластану дәрежесі | 3 |
| Қысқыш түрі | Push-in |
| Электрич түрі, қосылыстар 1 | Серіппелі қысқышпен жалғау |
| Электр түрі, қосылыстар 2 | Серіппелі қысқышпен жалғау |
| Соңғы тақтайша қажет | Жоқ |
| Терминал функциясы | Тарату |
| Ұяшықтың ені/өлшемі, мм | 41.3 |