Бағасын нақтылаңыз
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Тереңдігі | 300 мм |
| Негізгі | |
| Түсі | Сұр |
| Материал | Полиуретан |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Еденді орнату мүмкіндігі бар | Иә |
| Қабырғаға орнатуға болады | Иә |
| Қабырғаға орнатылады | Жоқ |
| Биіктігі | 2000 мм |
| Биіктігі, мм | 2000 |
| Тереңдігі, мм | 300 |
| Есіктің орындалуы | Тұтас бір жапырақты есік |
| Корпустың орындалуы | Бүйірлік ойықтары бар |
| Климаттық орындалуы | УХЛ1, ОМ2, ОМ3 |
| Есіктер саны | 1 |
| Құлыптар саны | 1 |
| Бағанға бекіту | Жоқ |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Бетті әрлеу | Ұнтақпен қапталған |
| Метрикалық монтаждау үшін жарамды | Иә |
| Құрастырмалар үшін жарамды (жинақтық) | Иә |
| Үй-жайлардан тыс (ашық ауада) орнату үшін жарамды | Иә |
| Артқы есікпен | Жоқ |
| Монтаждық платамен/панелімен | Жоқ |
| Қарау есігі бар | Жоқ |
| Есікке статикалық жүктеме | 50 келі |
| Корпусқа статикалық жүктеме | 400 келі |
| IP қорғау дәрежесі | IP55 |
| Корпустар типі | Едендік |
| Өнім түрі | Шағын едендік корпус |
| Есіктің қалыңдығы | 1,5 мм |
| Артқы панельдің қалыңдығы | 1,5 мм |
| Корпустың қалыңдығы | 1,2 мм |
| Фланецтердің қалыңдығы | 2,0 мм |
| EN 50102 стандарты бойынша соққыға төзімділік | IK10 |
| Ені | 800 мм |
| Ені, мм | 800 |