Бағасын нақтылаңыз
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Кеңейту мүмкіндігі | Иә |
| Биіктігі | 1200 мм |
| Биіктігі, мм | 1200 |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Орнату тереңдігі (ендірілген), мм | 450 |
| Тереңдігі, мм | 450 |
| Есіктің орындалуы | Тұтас бір жапырақты есік |
| Корпустың орындалуы | Бүйірлік ойықтары бар |
| Климаттық орындалуы | УХЛ1, ОМ2, ОМ3 |
| Корпус материалы | Болат |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Монтаждық платамен/панелімен | Жоқ |
| Монтаждау тәсілі | Ашық орнату |
| Есікке статикалық жүктеме | 50 келі |
| Корпусқа статикалық жүктеме | 400 келі |
| IP қорғау дәрежесі | IP55 |
| Корпустар типі | Едендік |
| Қақпақ түрі | Жоқ (жоқ) |
| Өнім түрі | Шағын едендік корпус |
| Есіктің қалыңдығы | 1,5 мм |
| Артқы панельдің қалыңдығы | 1,5 мм |
| Корпустың қалыңдығы | 1,2 мм |
| Фланецтердің қалыңдығы | 2,0 мм |
| Ені | 600 мм |
| Ені, мм | 600 |